До старту
залишилось
  • Титульний спонсор
  • Офіційний автомобільний партнер
  • Генеральний медіа партнер
  • Генеральний медіа партнер
  • Генеральний спонсор
  • Офіційний хронометрист
  • Офіційний спортивний партнер
  • Офіційний готельний партнер

Пейсмейкери

Півмарафон – це хороша перевірка вашої біговій готовності на серйозній дистанції. Близько трьох тисяч бігунів від новачків до професіоналів будуть долати цю дистанцію на Київському півмарафоні.

Пейсмейкер – це досвідчений бігун, що виходить на дистанцію разом з усіма учасниками забігу, проте його головною задачею є задавання оптимального бігового темпу – ритму, котрий допоможе учасникам гарантовано прийти до фінішу в установлений час

Знайомство з командою «пейсмейкерів»:

Пейсмейкери 1:30

 

Оксенюк Олександр

Клуб: KM Running Club

 

Побажання учасникам:

Усім учасникам півмарафону – не боятися своїх можливостей! Сили волі в боротьбі з собою для досягнення найвищого результату! Хорошого старту і ефектного фінішу!!!

Семенюк Володимир

Клуб: Тарас Бульба

 

Побажання учасникам:

Учасникам півмарафону впевнено подолати непросту дистанцію і отримати максимум задоволення!

 

Пейсмейкери 1:40

 

Сєрік Олексій

Клуб: SPARTA RUNNERS CLUB

 

Побажання учасникам:

Учасникам бажаю отримати задоволення від усього процесу і фінішувати посміхаючись!

Рипилієвський Іван

Клуб: Run Base Kyiv

 

Побажання учасникам:

Швидкості та натхнення, бажаю нових перемог!

Пейсмейкери 1:50

 

Олексієнко Ігор

Клуб: TOP RUNNERS

 

Побажання учасникам:

Ви можете більше, ніж вам здається!

Головченко Олександр

Клуб: KM Running Club

 

Побажання учасникам:

Яскравих вражень та перемог над собою.

 

Пейсмейкери 2:00

 

Тимченко Леонід

Клуб: Run Base Kyiv

 

Побажання учасникам:

Почніть реалізовувати свої найсміливіші цілі вже зараз!

Лімаренко Максим

Клуб: Run Base Kyiv

 

Побажання учасникам:

Те, що здається недосяжним сьогодні, обов’язково стане реальним завтра. Головне – працювати над собою, тренуватися і бути наполеглевим.

Поради, як обрати «пейсмейкера»:

1. Не помиліться із вибором свого темпу.

Завдання пейсмейкерів просте – підтримувати заданий темп протягом усього забігу. Але бігуни повинні належним чином оцінити свій потенціал. “Не помиліться з вибором свого темпу”, – повторює Домінік Шовельє, бронзовий призер чемпіонату Європи 1990 року. Перед змаганнями варто проконсультуватися із тренером щодо вашої фізичної форми та можливостей.

2. Перед стартом

На Київському півмарафоні традиційно буде два пейсмейкери для кожного темпу. Пейсмейкери будуть супроводжувати учасників на 1:30, 1:40, 1:50 та на 2:00 год. У стартовому коридорі їх буде легко впізнати через повітряні кульки із написом фінішного часу над головою. “Коли ви входите в стартовий коридор, одразу рухайтеся просто до них”, радить легенда французького марафону Домінік Шовельє. “Не панікуйте. Вам не потрібно міцно за них триматися — вони нікуди не полетять!”

3. Вибір правильного темпу

Після старту необхідно негайно знайти «пейсмейкерів» з повітряними кульками і постійно тримати їх в полі зору, залишаючись на приблизно 20-30 метрів позаду них. Намагайтеся не відставати: на те, щоб їх наздогнати, завжди потрібно витратити більше зусиль, а це може завдати шкоди пізніше. Переконайтеся протягом перших кількох кілометрів, що це саме той темп, який ви планували підтримувати.  А потім — просто слідуйте за пейсмейкером, думайте про напої і насолоджуйтеся бігом

4. Коли темп занадто швидкий…

Цілком можливо, що майже відразу після початку забігу ви зрозумієте, що цей темп зашвидкий для вас. “Не втрачайте часу марно”, попереджає Домінік Шовельє, чотириразовий чемпіон французького марафону. “Якщо ви почали відхилятися від графіку, варто сповільнитися і поступово перейти на темп, який вас влаштовує.” Краще закінчити забіг самому або разом з іншими бігунами, ніж намагатися слідувати за пейсмейкерами. «Шошо» жартує: “Не чекайте чверть години на узбіччі, поки не з’явиться інший пейсмейкер!”

5. Якщо це (справді) занадто легко

Іноді ваші ноги знаходяться в кращій формі, ніж ви думали, і темп пейсмейкера видається трохи млявим. Чи слід прискорюватися?  “Так, це можна зробити”, визнає Домінік Шовельє. “Але прослідкуйте, щоб не зробити це занадто рано.” Врешті решт, пейсмейкери – це ідеальні метрономи. Вони можуть дати безцінні навички управління своїми зусиллями, особливо менш досвідченим бігунам. Найкраща порада, як правило, полягає в тому, щоб слідувати їх ритму …