До старту
залишилось
  • Титульний спонсор
  • Офіційний спонсор
  • Генеральний медіа партнер
  • Генеральний медіа партнер

Для ЗМІ

31.03.2017

Медичне забезпечення сьомого Київського півмарафону

Сьомий Київський міжнародний півмарафон, який пройде 9 квітня 2017 року, має стати наймасовішою біговою подією в Україні. У порівнянні із минулорічним заходом, медичне забезпечення на нинішньому півмарафоні стало ще більш ґрунтовним, а кількість лікарів, готових надати необхідну допомогу, зросла.

Цього року вздовж усього маршруту чергуватимуть автомобілі медичної допомоги – 13 реанімобілів. У тому числі на місці старту і фінішу знаходитимуться дві карети швидкої допомоги (реанімобілі) від приватної медичної мережі «Добробут» та одна – від Центру Медицини катастроф. Окрім того, у стартовому містечку біля фінішної зони буде розташований медичний госпіталь. За станом здоров’я учасників допомагатимуть слідкувати  26 представників «Червоного Хреста» на 3-х машинах і 4-х велосипедах, укомплектованих медикаментами та медичним обладнанням. До Київського півмарафону долучились 15 рятувальників Мальтійської служби допомоги, медики київського об’єднання спілки Самаритян України та 6 екіпажів організації «MotoHelp».

З таким медичним забезпеченням учасники можуть бути спокійні щодо отримання оперативної та якісної медичної допомоги під час забігу. Організатори Київського півмарафону, компанія Run Ukraine, закликають бігунів завчасно готуватися до старту і бігти заради збереження здоров’я, а не всупереч.