До старту
залишилось
  • Партнери дистанцій
  • Генеральні медіа-партнери
  • Генеральні медіа-партнери
  • Генеральні медіа-партнери
До старту
залишилось

Марафонске містечко

Роздягальні

Роздягальні будуть розташовані у внутрішньому подвір’ї Києво-Могилянської академії. Вони працюватимуть з 8:00 до 15:30 та будуть окремими для чоловіків та жінок.

Камери схову

Камери схову будуть працювати у внутрішньому подвір’ї Києво-Могилянської академії. Аби залишити речі у камері схову, необхідно наклеїти на них наліпку «Багажний номер», яку ви отримали у стартовому пакеті.

Туалети

Туалети розташовані у півмарафонському містечку, а також вздовж маршруту на кожному пункті гідратації.

Вхід у стартовий коридор

Учасники забігів на дистанції 21,0975 км мають можливість розміститися у стартовому коридорі відповідно до свого запланованого фінішного часу. Кожен вхід буде позначено великим прапором з часом. Учасники естафети мають змогу розташуватися у першому стартовому коридорі.

Фінішна зона та результати

Результати будуть доступні відразу після подолання дистанції учасником. На офіційному сайті Київського півмарафону kyivhalfmarathon.org у режимі онлайн будуть виведені результати кожного спортсмена після перетину лінії фінішу. Крім того, впродовж години після фінішу кожен учасник отримає СМС-повідомлення з власним фінішним часом. Також уточнити свої показники можна буде в Інформаційному наметі, який знаходиться у стартовому містечку.

Масаж
Біля роздягалень у спортивному містечку буде розташована масажна зона.
Гравірування медалей

У марафонському містечку усі охочі матимуть змогу зробити гравіювання на медалі зі своїм фінішним часом.

Медичная допомога

У спортивному містечку біля стартової арки буде розгорнуто медичний госпіталь. На маршруті на кожному пункті гідратації будуть присутні працівники медичних служб, готові надати необхідну допомогу. Якщо ви відчули тривожні симптоми, наприклад, слабкість, запаморочення, головний або будь-який інший біль, потемніння в очах, нудоту або блювання — не ігноруйте їх, одразу зверніться по допомогу. До організації півмарафону залучено близько півтисячі волонтерів, медична підтримка складається з більше десяти карет швидкої допомоги, представників «Червоного Хреста», екіпажів організації «MotoHelp» та бригад медичної допомоги, розміщених по маршруту забігу.

Фото з забігу

Учасники мають змогу завантажити фото з забігу на власну сторінку Facebook. Для цього необхідно ввести власний стартовий номер на сайті kyivhalfmarathon.org/vashi-foto-z-zabigu.

 

Зверніть увагу!

• Забіг Family Walk 1 км проходить без використання чіпів та особисті результати не фіксуються;
• Медалі кожен фінішер може отримати ЛИШЕ у фінішному коридорі відразу після перетину фінішної лінії;
• В естафеті медаль фінішера усіх чотирьох етапів отримує учасник останнього етапу у разі перетину фінішної лінії;
• Якщо команда вийшла на старт, але не фінішувала, учасники команди не отримують медалі фінішера з жодного етапу.