До старту
залишилось
  • Титульний спонсор
  • Генеральний медіа партнер
  • Генеральний медіа партнер
  • Фітнес партнер
  • Генеральний медіа партнер
  • Офіційний хронометрист
  • Офіційний спортивний партнер

Для ЗМІ

30.10.2018

Запрошуємо на урочисте відкриття оновленого кабінету фізичної реабілітації

Шановні журналісти!

 

Компанія Run Ukraine, організатор масштабних міжнародних бігових заходів, запрошує вас 31 жовтня об 11:00 на урочисте відкриття оновленого залу лікувальної фізкультури ДУ “Інститут травматології та ортопедії НАМН України“.

 

10 років цей зал не функціонував через нестачу коштів на ремонт, проте з кожним роком попит на його послуги зростав. Інститут приймав близько тисячі звернень за рік від пацієнтів стаціонару та амбулаторного лікування.

 

Цього року нарешті вдалося розпочати ремонт і обладнати кабінет лікувальної фізкультури та фізичної реабілітації. Значну роль у цьому відіграли учасники столичних благодійних забігів, що відбулись в рамках Run Ukraine Running League 2018. Зокрема, збір коштів на обладнання залу відбувався в рамках весняного Київського півмарафону 8th Nova Poshta Kyiv Half Marathon та осіннього Київського марафону 9th Wizz Air Kyiv City Marathon.

Загалом більше 2 000 бігунів зібрали 254 000 гривень. Це 50% від стартових внесків двох благодійних забігів на 2 км. Частину коштів, а саме 120 000 гривень, зібраних в рамках весняного півмарафону, вже використали на закупівлю та монтаж нових тренажерів. Оцінити якість та протестувати роботу спеціального обладнання можна буде 31 жовтня.

 

Зараз у кабінеті встановлено спеціальне сучасне обладнання, яке забезпечує людей з захворюваннями суглобів курсом комплексної фізичної реабілітації. Послугами кабінету можуть користуватися безкоштовно пацієнти стаціонару Інституту. Серед них є і дорослі, і діти, які мають вроджені ортопедичні патології або порушення опорно-рухового апарату після травм. Для тих, хто хворіє остеоартрозом, артритом, має спортивну травму чи інше захворювання суглобів, цей зал став новим місцем у Києві, де можна оперативно отримати допомогу та прискорити одужання.

 

В Інституті працюють спеціалісти Асоціації фізичної терапії, які можуть надавати компетентну допомогу пацієнтам зі спортивними травмами. Для компанії Run Ukraine важливо підтримувати такі ініціативи, оскільки захворювання суглобів – це і проблема бігунів, і звичайних людей. Благодійність є обов’язковою складовою усіх заходів компанії. Цього року під час заходів в рамках Run Ukraine Running League 2018 учасники збирають кошти на ортопедичне обладнання клінік у таких містах: Київ, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя.

 

Урочисте відкриття відбудеться за адресою: вул. Бульварно-Кудрявська, 27. Центральний вхід Інституту травматології та ортопедії НАМН України.

 

Учасники відкриття:

Дмитро Черніцький – генеральний менеджер Run Ukraine;

Ірина Рой – завідуюча відділу реабілітації ДУ “Інститут травматології та ортопедії НАМН України”.

Під час заходу можна буде записати інтерв’ю з пацієнтами.

 

Акредитація обов’язкова за посиланням: http://bit.ly/2qc0ruA

Фото кабінету: http://bit.ly/2O29kAx

 

Контакти:

Оксана Модієвська

email: [email protected]

тел.: 050 243 71 50

Вікторія Веремієнко

email: [email protected]

тел.: 067 995 27 67

Дар’я Савченко

моб.тел.: 67 209 57 54

email: [email protected]