• Титульний спонсор
 • Генеральний спортивний партнер
 • Партнери дистанцій
 • Партнери дистанцій
 • Генеральні медіа-партнери
 • Генеральні медіа-партнери
 • Генеральні медіа-партнери
 • Офіційний медичний партнер
 • Офіційний хронометрист
 • Офіційний готельний партнер
 • Платіжний партнер
 • Офіційний автомобільний партнер
 • Офіційний водний партнер

Звернення CEO Run Ukraine

СЕО ДОРОГІ НАШІ ДРУЗІ!

У 2018-му у нас буде вже восьмий Київський півмарафон. За цей час ми стали лідером бігових змагань у нашій країні та встановили високі стандарти подібних подій.
Радий, що всі ми — складові великого бігового свята — Nova Posta Kyiv Half Marathon 2018, котре історичний Київ точно запам’ятає.

Ми ростемо. Вісім років тому, у 2010 році, ми починали з простої ідеї — організувати у столиці захід здоров’я та спорту. Ми змогли — і тоді це була наша маленька перемога. Та з кожним роком завдяки вам та вашій підтримці ми знову і знову перемагаємо. Минулого року нас зібралося вже близько 9000, і це якщо говорити лише про бігунів, а у цілому бігове містечко на Контрактовій площі в день забігу відвідало не менше 27 000 гостей. З кожним роком бігова спільнота в Україні зростає, і цьогоріч ми плануємо зібрати вже близько 12 000 бігунів.

Ми розвиваємося. У 2015 році київський міжнародний півмарафон став повноправним членом Асоціації міжнародних марафонів (AIMS). Для нас це велика відповідальність і шанс. До вступу у AIMS ми готувалися декілька років, адже для початку необхідно було сертифікувати трасу та виконати ряд умов. Тепер час активно виходити на міжнародну арену. Тим паче, що ситуація у країні стабілізувалася. Наші найближчі плани – отримання «бронзової» відмітки IAAF. 

8th Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2017 став першим біговим заходом в Україні, що отримав Бронзовий лейбл від світової організації IAAF – міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій.

Ми допомагаємо. Минулого року завдяки організації благодійного забігу “Переможці” та фандрайзинг марафону в рамках  Nova Poshta Kyiv Half Marathon було зібрано 1 121 753 гривень благодійних кошт.

Ми популяризуємо. Київський півмарафон — це не лише бігове свято. Це – стиль життя. У 2014-ому разом з компанією adidas ми почали з відкритих тренувань Open Run Day щонеділі, які вилилися у біговий клуб Run Base Kyiv. Бігову культуру Києва та України разом з нами популяризують відомі громадські, культурні діячі, спортсмени. У цьому році ми також плануємо провести серію відкритих тренувань Open Run Day, які допоможуть нашим учасникам якісно підготуватися до заходу.

Ми дякуємо. Команда Київського півмарафону, насамперед, вдячна кожному із спортсменів за те, що ви щоразу долучаєтеся до нашого бігового свята. Наш захід стає кращим завдяки нашим партнерам. Тож величезна вдячність нашому цьогорічному титульному спонсору — компанії Нова пошта і персонально В’ячеславу Климову. Ми дякуємо Київський міській адміністрації за підтримку та сприяння у проведенні заходу, дякуємо нашим спонсорам і медіапартнерам, волонтерам, а також усім-усім причетним до такої події як Київський півмарафон, адже кожен з вас вносить ту лепту, що робить наш забіг унікальним, особливим і надзвичайним — таким, участь у якому запам’ятовується на все життя.

Тож знову радий вас бачити у нашій сім’ї!
З любов’ю до справи та повагою.

Дмитро Черніцький,
CEO Run Ukraine