До старту
залишилось
 • Партнери дистанцій
 • Генеральні медіа-партнери
 • Генеральні медіа-партнери
 • Генеральні медіа-партнери
До старту
залишилось

Фандрайзинг марафон

 

В рамках Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2019 проходить Фандрайзинг марафон, організований компанією Run Ukraine спільно з Українською біржею Благодійності – головним благодійним партнером заходу.

Фандрайзинг марафон об’єднав благодійні фонди, які з 12 березня по 12 квітня збиратимуть кошти на різні соціальні проекти.
Обрати благодійний фонд та проект, який би ви хотіли підтримати за посиланням https://ubb.org.ua/uk/special/31/

Відомі та ініціативні люди, телеведучі, бізнесмени та колективи компаній об’єднуються під цією спортивно-благодійною ініціативою і стають обличчями проектів – ФАНДРАЙЗЕРАМИ, закликаючи кожного вести здоровий спосіб життя і жертвувати кошти.

Вибирайте проект, який вам подобається, підтримуйте його фінансово і приходьте на свято спорту 6-7 квітня –  Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2019.

 

Запорука


Happy Paw


Помагаєм


 
Команди фонду “Запорука” бігтимуть на “Дачу”. “Дача” – це єдиний в Україні центр, де діти з усієї країни живуть разом зі своїми родинами під час після лікування раку, завдяки чому швидше одужують. Одночасно в будинку проживають 6 родин, а допомоги потребують 15. За 8 років “Дача” безкоштовно прийняла понад 1000 дітей!
Мета кожної команди – додати цеглинку у будівництво нової “Дачі”, яка зможе вмістити усіх, хто цього потребує.

  1. «Масажний патруль Катуніної»
  2. Команда ММ «Добробут»
  3. «Банда добра»
  4. «Переможці»
БО «Благодійний фонд «Щаслива лапа» (Happy Paw) – фонд, який ефективно вирішує проблеми безпритульних тварин в Україні. Завдяки комплексному підходу до роботи ми побудували успішну організацію, яка реалізує низку соціальних проектів, спрямованих на вирішення проблем безпритульних собак та котів у Києві та всій країні. Нашою місією в Марафоні є соціалізація собак в притулках для більш ефективного їх прилаштування. За допомогою дресирування та вигулу на поводку тварини вчаться дисципліні, а значить – скоріше зможуть знайти свою родину.
Перший крок додому – крок на поводку!

 1. Наталія та Софія
 2. Ксенія і Дарина Крячко
 3. Мілк Бар
 4. Ольга Спектор
 5. Дідковський та Якуш
БФ «Помагаєм» з 2009 року надає підтримку важкохворим дітям. Хочемо, щоб цей весняний марафон допоміг забезпечити їх спецхарчуванням – життєвою енергією для боротьби з недугою!

 1. Ксенія Фоцій
 2. Станіслав Кислов
 3. Саша Гришина
 4. Олександра Соколенко
Кожен може


Місто Щасливих Дітей


Навчально-реабілітаційний центр “Джерело”


Фонд «Кожен Може» захищає інтереси дітей з інвалідністю, які постраждали від війни. Під опікою фонду 20 дітей з ДЦП, у віці від 2 до 14 років. Всі вони з родин у важких життєвих обставинах та потребують нашої підтримки, щоб пройти лікування та реабілітацію. Фандрайзери фонду будуть бігти дистанцію у KyivHalfMarathon 2019, щоб допомогти цим дітям. Підтримайте їх!

  1. Шепотинник Денис
  2. Дружинін Євген
 1. Антон Стремовський
 2. Шумейко Катерина
Центр допомоги дітям “Місто щасливих дітей” – це унікальне місце, де рятують діток, яких кинули батьки, яких забрали у батьків алкоголіків та наркоманів, які просто були на вулиці.
Мета нашого благодійного Марафону – збір коштів на оздоровчий літній табір для дітей вихованців. І в нас найкраща команда в світі! Приєднуйтесь до доброї справи і разом з вами ми зробимо дітей щасливими та здоровими!

 1. Даша Астаф’єва
 2. Сергій Никитюк
 3. Лілія
 4. Рибкіна
 5. Андрес Анна
Ми турбуємося про реабілітацію і повноцінне життя дітей і молоді з інвалідністю. Більше 200 осіб відвідують щоденні програми Центру. Мета проекту – забезпечити річне харчування для 11 молодих людей нового осередку, який відкрився у Львові в 2018 році.

 1. Олена Завальна
 2. Михайло Брунець
 3. Тарас Гаврик
 4. Степан Торопенко
Щасливе і здорове дитинство


КРОНА


Отчий дім


Ми працюємо для покращення життя дітей в Україні. Основні напрямки діяльності: соціальна робота, соціальна допомога, корпоративне волонтерство.

  1. Д.Демешок
  2. Зирянов
Всеукраїнський благодійний фонд «Крона» вже 11 років допомагає рятувати дітей з важкими хворобами, підтримує підлітків, позбавлених батьківської опіки, сприяє впровадженню сучасних медичних технологій, захисту довкілля.

На марафоні ми збираємо кошти, щоб оплатити операцію для 4-річного Марка Ярошенка і подарувати дитині радість руху та щасливе майбутнє.

 1. Ірина Вратарьова
 2. Ірина Руденко
 3. Віра Луценко
 4. Микола Бабаєнко
 5. Ольга Шевцова
 6. Катерина Жуйко
Дітям-сиротам необхідно відчути себе звичайними дітьми з вашого двору. Їм не пощастило з батьками – ось і вся їх вина. Вони мріють про спортивну кар’єру та рекордні олімпійські досягнення, щоб ними пишалися друзі, вихователі та вся країна.
Ми біжимо для того, щоб подарувати дітям – сиротам ,що живуть в Отчому Домі свій спортмайданчик, на якому вони зможуть гратися та розважатися фізично.
Станьте частиною Великої Сім’ї Отчого Дому!

  1. Даша Малахова
  2. Володимир Горянський
  3. Р.Корнійко
  4. Юрій Ткач
БО «Спорт заради миру»


Серця майбутнього


Крок вперед


БО «Спорт заради миру» створює спортивну школу на НСК Олімпійський для дітей з аутизмом та збираємо кошти на особливе спортивне та музичне обладнання. Щоб ставати сильнішими, здобувати нові перемоги та долати кілометри марафонів в одному ритмі з усіма!

Щороку в Україні народжується 4 500 діток з вродженими патологіями серця. Життя цих дітей може змінити операція на серці по установці серцевого імпланта (оклюдера).

Мета проекту – зібрати кошти на придбання серцевих імплантів для дітей з вадами серця. Операція проводиться безкоштовно у Національному Інституті Серцево-судинної хірургії імені М.М.Амосова.

 1. Ірина Галенко
 2. Тетяна Дзівалтовська
 3. Ганна Максимова
 4. Наталія Лазун
 5. Мирослава Борисюк
 6. Інна Мартинюк
Ми біжимо, щоб дати шанс ходити і бігати тим, хто зараз не може цього зробити. Збираємо кошти на спеціальне харчування для важкохворих дітей у дитячому будинку.

 1. М. Воронович
Відкриті долоні


 
Щороку в Україні народжуються малюки із важким генетичним захворюванням «муковісцидоз». Воно вимагає щоденного підтримуючого лікування та особливого способу життя, і запровадити це важливо якомога раніше. Наша команда бігтиме для того, щоб зібрати для таких особливих малят особливі «бебі-бокси» з повним набором обладнання і витратних матеріалів, необхідних малюку у перші роки життя, щоб максимально зберегти його здоров’я.

 1. Оксана Тишко