• Партнер дитячих стартів
 • Офіційний партнер
 • Партнер дистанції 5 км
 • Партнер дистанції 21 км
 • Партнери
 • Генеральний медіапартнер
 • Офіційний автомобільний партнер
 • Генеральний партнер
 • Спонсор дистанції 10км
 • Офіційний хронометрист
 • Під патронатом
 • Cпортивний партнер
 • Страховий партнер
 • Організатор
 • Офіційний водний партнер
 • Офіційний партнер

Новини

05.04.2019

7 квітня на старт 9th Nova Poshta Kyiv Half Marathon вийдуть елітні спортсмени з 5 країн світу

 

05 квітня у Radisson Blu Hotel, Kyiv Podil відбулась прес-конференція з елітними спортсменами міжнародного київського півмарафону 9th Nova Poshta Kyiv Half Marathon, який відбудеться 6 та 7 квітня 2019 року. Цього року організатор події, компанія Run Ukraine планує зібрати рекордну кількість учасників – майже 13 000 бігунів із 57 країн.

 

“Ми раді вітати вас на цій визначній події, адже саме сьогодні ми представляємо світову еліту легкоатлетів, які вже цієї неділі змагатимуться за перші місця міжнародного київського півмарафону 9th Nova Poshta Kyiv Half Marathon. Це новий рівень спорту у нашій країні, адже ми створюємо умови для того, аби якомога більше професійних спортсменів приїжджали до нашої країни на змагання. Цього року ми плануємо отримати SILVER LABEL IAAF, тому ми виконуємо ряд вимог для цього, однією з них є участь титулованих світових атлетів. Також в рамках півмарафону відбудеться престижний міжнародний старт – Чемпіонат Балканських Країн з легкої атлетики, участь у якому візьмуть учасники з 6-ти країн.  Тому запрошуємо усіх 7 квітня на Контрактову площу підтримати спортсменів та насолодитись справжнім спортивним святом.” говорить Генеральний менеджер Run Ukraine Дмитро Черніцький.

 

9th Nova Poshta Kyiv Half Marathon – головний півмарафон країни не тільки з погляду на загальну кількість учасників, але й через кількість бігової еліти, яка бере участь у змаганні. Цей рік не буде виключенням і вже сьогодні організатор заходу, компанія Run Ukraine підтвердила участь бігових зірок з п’яти країн, серед них і вітчизняні, які очолюють списки топових півмарафонів.

 

“Цього року ми запросили дуже сильну команду світових спортсменів, серед яких визнані світовою спортивною спільнотою українські атлети. Тому цього року буде запекла боротьба не лише за призові місця, адже сумма призових значно виросла у порівнянні з минулим роком.Бажаємо учасникам гарних результат, а глядачам – видовищного спортивного свята.” – коментує срібний призер Олімпійських ігор, срібний призер чемпіонату світу, спортивний директор компанії Run Ukraine Ірина Ліщинська.

 

Під час подолання дистанції 21,0975 км 9th Nova Poshta Kyiv Half Marathon можна буде позмагатись зі світовою елітою.

 

Серед українців:

Іноземні атлети:

 

На дистанції 10 км 9th Nova Poshta Kyiv Half Marathon можна буде зустріти вітчизняних елітних атлетів:

 

 1. Андрій Аліксійчук (м.Бахмут, Україна) – багаторазовий чемпіон України серед юніорів та молоді на дистанції 1500м, призер чемпіонату Європи серед юніорів, особистий рекорд 1500м – 3:44.
 2. Артем Алфімов (м.Бахмут, Україна) – багаторазовий Чемпіон України з бігу на 1500м, 5000м, 10 000м серед юніорів та молоді, особисті рекорди: 1500м – 3:50 , 5000м – 14:32.
 3. Дмитро Ніколайчук (м.Київ, Україна) – майстер спорту України, 4-ох разовий срібний призер, 5-ти разовий бронзовий призер Чемпіонату України, особисті рекорди: 800м – 1:49:24, 1500м – 3:50:23, 5000м – 15:17, 10 000м – 32:16.
 4. Ксенія Пироженко (м.Київ, Україна) – Чемпіонка України 2018 року серед молоді на 10 000м, особистий рекорд – 38:19,96.
 5. Ірина Довгуша (м.Київ, Україна) – Чемпіонка України 2018 року серед юніорів в бігові на 10 км, особистий рекорд – 40:36.

 

У 2015 році київський міжнародний півмарафон став повноправним членом Асоціації міжнародних марафонів (AIMS), а вже у 2017 році отримав престижний статус – IAAF BRONZE LABEL, що є свідченням високого рівня організації та відповідності світовим стандартам. У 2019 році організатори заходу компанія Run Ukraine планують отримати SILVER LABEL, а саме участь іноземних елітних спортсменів у змаганні – одна із головних вимог, яку необхідно виконати організаторам для отримання наступного лейбла.

 

“Для мене це не нова траса, я традиційно приймаю участь у київському півмарафоні і звичайно я націлений на гарні результати” поділився враженнями бронзовий призер 8th Nova Poshta Kyiv Half Marathon, призер, 7th Nova Poshta Kyiv Half Marathon Роман Романенко.

 

“Я вперше завітала до Києва і саме для того, аби взяти участь  участь у Nova Poshta Kyiv Half Marathon і з великим нетерпінням чекаю цього, адже я багато чула про цей півмарафон. Я ще не бачив маршрут, але чомусь впевнений, що він буде гарним, адже Київ дуже мені подобається.”коментує кенійська атлетка Кимелі Даізі Джепту.

 

Вперше в Україні відбудеться престижний міжнародний старт – Чемпіонат Балканських Країн з легкої атлетики. Він проходитиме 7 квітня в рамках Київського півмарафону 9th Nova Poshta Kyiv Half Marathon. Ця подія є історичною, тому що Україна отримала право вперше проводити змагання під егідою Асоціацій Балканських легкоатлетичних федерацій (АБАФ), адже лише рік тому увійшла до її складу. На сьогодні АБАФ налічує 20 країн-членів і є однією з найпотужніших та найбільш шанованих асоціацій всередині Європейської легкої атлетики.

 

9th Nova Poshta Kyiv Half Marathon пропонує дистанції на будь-який смак, тож долучитися до міжнародної бігової спільноти та перевірити свої сили можуть як початківці, так і досвідчені бігуни. Для учасників цього року в рамках бігової події заплановані три індивідуальні дистанції: 21,0975 км, 10 км, Rexona Mini Marathon 4,2 км та командний забіг 4х21км. Для тих, хто відчуває, що півмарафонська дистанція поки не для них, передбачений естафетний забіг 3х5 км+1х6 км Under Armour Relay.  

Організатори бігової події компанія Run Ukraine пропонує долучитися до сімейного забігу Family Walk 1 км та забігу для наймолодших спорстменів – дитячих забігів на дистанції 100 м, 500 м, 800 м та 1500 м.