До старту
залишилось
  • Титульний спонсор
  • Офіційний спортивний партнер
  • Фітнес партнер
  • Генеральний медіа партнер
  • Генеральний медіа партнер
  • Генеральний медіа партнер

Новини

11.02.2019

9th Nova Poshta Kyiv Half Marathon цього року проходитиме два дні

 

Цього року київський півмарафон 9th Nova Poshta Kyiv Half Marathon відбуватиметься впродовж двох днів 6 та 7 квітня.

 

6 квітня на території ВДНГ проходитиме забіг на міні-марафонську дистанцію 4.2 км та дитячі старти: на 1 000 м, 800 м, 500 м, 200 м та 100 м. Це буде повноцінно сімейне свято на свіжому повітрі, серед природи та з новими емоціями. Емоціями драйву, ейфорії та перемоги.

 

“Коли такий масштабний захід, як Nova Poshta Kyiv Half Marathon проходить в один день, то учасники півмарафону не мають змоги підтримати своїх друзів на меньших дистанціях. Бо вони стартують майже одночасно.

Формат змагання у 2 дні дає можливість підготовленим спортсменам подолати дистанцію “міні-марафон” разом зі своїми родичами (друзями, колегами), підтримати їх, провести по дистанції та зустріти на фініші. Тому ми вирішили цього року провести захід у новому форматі.

Варіант проведення великих змагань у 2 дні є дуже поширеним у Європі (Берлін, Прага, Братислава)”прокоментував організаційний директор Run Ukraine Іван Третьяков.

 

7 квітня на старт дистанцій 10 км та 21,095 км вийдуть учасники з України та інших країн світу, аби насолодитись мальовничими пейзажами історичного міста.

 

Саме завдяки тому, що захід відбуватиметься у два дні, це дозволить приділити увагу півмарафонській дистанцій, яка єдина в Україні має статус Bronze Label.

 

Це буде абсолютно новий формат проведення заходу, проте рівень організації залишиться незмінно високим.

 

Незабаром буде відкриття дистанції 4,2 км та дитячих дистанцій.

 

Реєстрація на подію на офіційному сайті https://kyivhalfmarathon.org/