• Партнер дитячих стартів
 • Офіційний партнер
 • Партнер дистанції 5 км
 • Партнер дистанції 21 км
 • Партнери
 • Генеральний медіапартнер
 • Офіційний автомобільний партнер
 • Генеральний партнер
 • Спонсор дистанції 10км
 • Офіційний хронометрист
 • Під патронатом
 • Cпортивний партнер
 • Страховий партнер
 • Організатор
 • Офіційний водний партнер
 • Офіційний партнер

Новини

19.04.2018

Альона Красненкова: «Біжу, щоб діти з ДЦП жили щасливо»

 

Допомагати тим, хто цього потребує, просто. Це може робити кожен, незалежно від статі, професії, соціального статусу чи релігійних уподобань.

Користь вдвічі більша, якщо ця допомога пов’язана зі здоровим способом життя того, хто її надає. Чудову можливість поєднувати спорт із благодійністю дає 8th Nova Poshta Kyiv Half Marathon, який відбудеться 22-го квітня у столиці України.

 

Альона Красненкова – маркетолог компанії BIOTUS – офіційної резиденції вітамінів -мама та фандрайзер на півмарафоні. Вона бігтиме від Міжнародного благодійного фонду «Кожен може». Його місія – розвивати волонтерство та благодійність, відповідальне та толерантне суспільство, координуючи та спрямовуючи допомогу тим, хто найбільш цього потребує. Фонд захищає інтереси дітей з інвалідністю, які постраждали від війни. Фандрайзери фонду будуть бігти півмарафон, щоб допомогти дев’яти дітям з діагнозом ДЦП.

 

– 8th Nova Poshta Kyiv Half Marathon – перший мій благодійний марафон, але я точно знаю, що не останній, – впевнена Альона.

 

– На що саме ви збираєте кошти?

– Я бігтиму заради підопічних фонду «Кожен Може», а саме, діток з інвалідністю, щоб малюки, обмежені з народження діагнозом ДЦП, змогли пройти лікування, стати на ноги і в майбутньому, можливо, поповнити ряди марафонців.

 

– Чому вирішили допомагати саме дітям з інвалідністю та діагнозом ДЦП?

– Зовсім випадково побачила пост на сайті фонду. Після листування з їхнім представником отримала пропозицію стати фандрайзером та одразу ж погодилася. Моя участь – це лише мала частина того, що можна зробити для малюків. Маленький крок, але дуже впевнений, підтвердження того, що саме завтра все буде інакше. Діти посміхнуться, і це вже маленька перемога, адже чужих дітей не буває.

 

– Яку дистанцію плануєте подолати на 8th Nova Poshta Kyiv Half Marathon?

– На повну півмарафонську дистанцію поки що не замахуюся, а ось п’ять кілометрів збираюся пробігти.

 

– Ви раніше займалися бігом чи якимось іншим видом спорту?

– У минулому я закінчила середню школу зі спортивним ухилом. Причому, займалася абсолютно не жіночим видом спорту – дзюдо, який вибрав для мене батько. З дитинства я брала активну участь у всіляких змаганнях, а окрім боротьби пробувала себе в різних видах спорту: тенісі, бадмінтоні, волейболі. Але найбільше мене завжди захоплював біг. Серйозно я почала бігати відносно недавно, всього три роки тому. Брала участь у кількох півмарафонах, а потім на півтора року зробила перерву. Тепер бажання допомогти дітям повертає мене в спорт і біг зокрема.

 

– Як до ваших благодійних ініціатив ставиться родина?

– Мене надихає мій чоловік, він вміє вселити надію, і його віра в мене непохитна, тож я завжди відчуваю його підтримку. Взагалі, наша сім’я складається з величезних сердець, наповнених ніжністю, добротою і співчуттям, ми намагаємося бути добрішими до людей і обставин. Ми переконані, що у світі добра набагато більше ніж зла. Віримо у дива і всіляко намагаємося самі бути чарівниками.

 

– Хто є для вас прикладом для наслідування?

– З глибокою повагою ставлюся до Матері Терези, вона мій кумир, я хочу хоч крапельку бути такою ж самовідданою заради інших. Стараюся бути схожою на неї. Моя мрія – це якомога менше постів з проханнями про допомогу, ситі і не забуті нами люди похилого віку, гучний сміх дітей на вулиці.

 

– З якими словами хотіли б звернутися до людей, щоб заохотити їх переказувати кошти?

– Прошу підтримати мене в ім’я і на благо, тих кому зараз ми особливо потрібні. Розраховую на вашу одну не випиту сьогодні філіжанку кави на користь благодійного внеску. Важлива кожна гривня. Зробити невелику пожертву, яка не вплине на фінансовий стан та не завдасть шкоди гаманцю, під силу кожному.