До старту
залишилось
sponsor
 • Титульний спонсор
 • Генеральний спортивний партнер
 • Партнери дистанцій
 • Партнери дистанцій
 • Генеральні медіа-партнери
 • Генеральні медіа-партнери
 • Генеральні медіа-партнери
 • Офіційний медичний партнер
 • Офіційний хронометрист
 • Офіційний готельний партнер
 • Платіжний партнер
 • Офіційний автомобільний партнер
 • Офіційний водний партнер
До старту
залишилось
sponsor

Новини

04.04.2019

Чим зайнятися на ВДНГ або програма першого дня 9th Nova Poshta Kyiv Half Marathon

 

Друзі, хочемо нагадати, що вже в ці вихідні (6 і 7 квітня) в Києві пройде київський міжнародний напівмарафон 9th Nova Poshta Kyiv Half Marathon, старт якого і відкриє Run Ukraine League сезону 2019. Нагадаємо, що такі забіги Ліги відбудуться у Дніпрі, Львові, Одесі, Києві та Запоріжжі.

 

Заплановані організаторами і партнерами активності будуть проходити на двох основних локаціях – ВДНГ і Контрактова площа.

В суботу (6 квітня), поки в центрі організатори проводитимуть підготовку до основної півмарафонської дистанції, на території ВДНГ пройде справжній біговий фестиваль для спортсменів, їх сімей та груп підтримки. Учасників та вболівальників чекає безліч активностей:

– виставка спортивного спорядження і товарів для занять спортом і туризмом – SportFestUA;

– дитячий спортивний фестиваль Kids Sport Fest – це спортивні локації з різними видами спорту – від легкої атлетики та надувної смуги перешкод до хокею на траві і стрибків на батуті;

– ярмарок здорових продуктів – Healthy Food Market;

– лекторій, де можна поспілкуватися з успішними спортсменами і почути їх історії – Lecture zone;

– дитяча розважальна зона, де діти будуть перебувати в безпеці під наглядом вихователів та аніматорів – Kids zone;

– дорослі та дитячі забіги.

 

Для спортсменів, які братимуть участь у забігах, також буде організована робота “містечка змагань” (з 12:00 до 17:30) і камер зберігання (з 13:00 до 17:30), де можна буде залишити в безпеці особисті речі на час забігу.

Перед стартом основної дистанції Rexona Mini Marathon 4.2 км, Security Cup (14:00), на всіх спортсменів чекає колективна розминка (13:30), після якої учасників чекають бігові старти. Вони будуть проходити блоками з інтервалом 3 хвилини. Час стартів буде різний, але це не вплине на результати, оскільки буде загальний рейтинг серед чоловіків і жінок. Після фінішу буде традиційне нагородження абсолютних переможців на дистанції Rexona Mini Marathon 4.2 км.

 

Далі естафета участі у забігах передається сімейним командам і дітям. Так, о 15:00 відбудеться старт Family Walk 1000 м, після якого почнуться дитячі забіги на дистанції 1500 м, 800 м, 400 м і 100 м. Детальна програма:

15:00 – Старт Family Walk 1000 м

15:20 – Старт 1500 м – Хлопчики

15:35 – Старт 1500 м – Дівчата

15:50 – Старт 800 м – Хлопчики

16:00 – Старт 800 м – Дівчата

16:10 – Старт 400 м – Хлопчики

16:20 – Старт 400 м – Дівчата

16:30 – Старт 100 м – Хлопчики

16:40 – Старт 100 м – Дівчата

 

Після того як фінішну лінію перетне останній учасник і будуть підраховані результати, пройде нагородження юних легкоатлетів.

Проведення подібних спортивних заходів зближує не тільки спортсменів, але й цілі команди. А найголовніше, навіть якщо ви не учасник бігових змагань, відвідати масштабний спортивний фестиваль все ж варто. Поринути в драйвову бігову атмосферу, послухати захоплюючі лекції, підібрати собі екіпіровку або просто відпочити на свіжому повітрі. Тому, якщо ви або ваші близькі небайдужі до бігу і всієї спортивної атмосфери, чекаємо на вас у Києві 6 та 7 квітня на проведенні 9th Nova Poshta Kyiv Half Marathon.

 

Яскравих стартів і гарного відпочинку!

Організатори попереджають, що у зв’язку з проведенням щорічного заходу рух на деяких вулицях міста буде частково обмежено, напередодні і в день проведення 9th Nova Poshta Kyiv Half Marathon.