• Партнер дитячих стартів
 • Офіційний партнер
 • Партнер дистанції 5 км
 • Партнер дистанції 21 км
 • Партнери
 • Генеральний медіапартнер
 • Офіційний автомобільний партнер
 • Генеральний партнер
 • Спонсор дистанції 10км
 • Офіційний хронометрист
 • Під патронатом
 • Cпортивний партнер
 • Страховий партнер
 • Організатор
 • Офіційний водний партнер
 • Офіційний партнер

Новини

18.04.2018

Дмитро Барановський повернувся в Україну задля участі у 8th Nova Poshta Kyiv Half Marathon

17 квітня в Укрінформ відбулась прес-конференція з нагоди проведення міжнародного київського півмарафону 8th Nova Poshta Kyiv Half Marathon, який відбудеться 22 квітня 2018 року. Цього року організатор події, компанія Run Ukraine планує зібрати рекордну кількість учасників – майже 11 000 бігунів із 52 країн.

 

“Київський півмарафон 8th Nova Poshta Kyiv Half Marathon відкриває бігову лігу Run Ukraine Running League 2018. Цього року ми очікуємо на майже 11 000 учасників із 52 країн світу. Це рекордна кількість учасників за весь час проведення заходу. Призовий фонд цього року становить 242 300 грн, що на 100 тисяч гривень більше, ніж минулого року. Він буде розподілений між п’ятьма першими фінішерами серед чоловіків та жінок в абсолютній першості, грошову винагороду також отримають ті учасники, що посядуть перше, друге і третє місця в семи вікових категоріях серед чоловіків та жінок. Біговий рух у нашій країні розвивається – і біг стає каталізатором спортивного туризму”,говорить Генеральний менеджер Run Ukraine Дмитро Черніцький.

 

8th Nova Poshta Kyiv Half Marathon пропонує дистанції на будь-який смак, тож долучитися до міжнародної бігової спільноти та перевірити свої сили можуть як початківці, так і досвідчені бігуни. Для учасників цього року в рамках бігової події заплановані три індивідуальні дистанції: 21,0975 км, 5 км і 2 км. Для тих, хто відчуває, що півмарафонська дистанція поки не для них, передбачені естафетні забіги 1х10 км+1х11 км під назвою HeForShe Kyiv Half Marathon Relay та 3х5 км+1х6 км Under Armour Relay.

 

Цього року «Нова Пошта» вже вчетверте поспіль виступає титульним партнером київського півмарафону. Сприяти розвитку бігової культури в Україні – це вже міцна традиція для нашої компанії. Ми з колегами біжимо самі і підтримуємо тих, хто біжить – адже біг відображає сутність компанії, саме з рухом, швидкістю і легкістю нас асоціюють українці. Підтримка бігового руху для компанії – це також наш внесок у те, аби показати українцям: кожен може змінити своє життя і зробити його активним і спортивним. Тому ми підтримуємо київський півмарафон, бігову культуру в регіонах: Полтаві, Чернігові, Черкасах та Сумах, географію якої плануємо розширювати. Бажаємо всім бігунам легких ніг та гарного старту!” – коментує PR-директор компанії “Нова Пошта” Лілія Загребельна.

 

У 2015 році київський міжнародний півмарафон став повноправним членом Асоціації міжнародних марафонів (AIMS), а вже у 2017 році отримав престижний статус – IAAF BRONZE LABEL, що є свідченням високого рівня організації та відповідності світовим стандартам. Наразі організатор заходу компанія Run Ukraine підтвердила участь елітних спортсменів з 5 країн: українці Роман Романенко, Дмитро Барановський, Дмитро Лашин, Софія Яремчук, Вікторія Калюжна, Юлія Шматенко, Олена Сердюк та Дарина Михайлова, а також минулорічний переможець київського півмарафону Анбеса Ленчо з Ефіопії та його кенійські легкоатлети Ніколас Мілуні та Лімо Маріон Джепкуруй, італійці Ель Отмані Саід, Марфіон Фатна та Маріус Іонеску з Румунії.

 

“Участь у 8th Nova Poshta Kyiv Half Marathon для мене – це, м’яко кажучи, повернення блудного сина в Україну. Адже я більше 20 років не брав участі в українських змаганнях. Я давно спостерігаю за всіма заходами, які проводить Run Ukraine і можу впевнено стверджувати, що вони проводяться на високому професійному рівні. Цього року я хочу пробігтися маршрутом київського півмарафону і відчути його на собі. До зустрічі на старті”, – ділиться враженнями чемпіон України, рекордсмен України з марафонського бігу Дмитро Барановський.

 

Не обов’язково бути професійним атлетом, щоб подолати головну марафонську дистанцію. На 21,0975 км вже зареєструвалась і планує бігти телеведуча «1+1» Марічка Падалко. Зіркові учасники очікуються і на інших дистанціях. На старт дистанції 5 км вийдуть: Анастасія Каменських, Потап, Віталій Козловський, Санта Дімополус, Артем Гагарін, Руслан Ротань, Анатолій Анатоліч та багато інших.

 

В рамках київського півмарафону традиційно проходить “Фандрайзинг марафон – 2018. Київ”. Його мета – збір коштів на підтримку проектів 15-ти благодійних фондів на платформі Української біржі благодійності та фонду Таблеточки. Збір коштів триватиме до 27 квітня включно.

 

На дистанції 2 км в рамках 8-го Київського півмарафону відбудеться благодійний забіг, учасники якого збиратимуть кошти на обладнання кабінету реабілітації ДУ Інституту травматології та ортопедії НАМН України. Для повноцінної та швидкої реабілітації пацієнтів, що мають проблеми із суглобами (у тому числі і легкоатлети), потрібне належне сучасне обладнання, якого в цьому медичному закладі на сьогодні недостатньо.

 

Реєстрація на забіг на офіційному сайті kyivhalfmarathon.org

Титульний спонсор: Нова Пошта

Організатор: Run Ukraine

Для ЗМІ:

Вікторія Веремієнко

моб.тел: +380 67 995 27 67

email: [email protected]

 

Оксана Модієвська

моб.тел: + 380 50 243 71 50

email: [email protected]