• Партнер дитячих стартів
 • Офіційний партнер
 • Партнер дистанції 5 км
 • Партнер дистанції 21 км
 • Партнери
 • Генеральний медіапартнер
 • Офіційний автомобільний партнер
 • Генеральний партнер
 • Спонсор дистанції 10км
 • Офіційний хронометрист
 • Під патронатом
 • Cпортивний партнер
 • Страховий партнер
 • Організатор
 • Офіційний водний партнер
 • Офіційний партнер

Новини

14.02.2020

ДоБІГались: історії закоханих пар, які познайомились завдяки спільному захопленню

 

Кажуть, що біг позитивно впливає на серце і фізичне здоров’я. Також він може познайомити із багатьма прекрасними та цікавими людьми, які з тобою на одній хвилі, й запалити у серці романтичні почуття. Напередодні Дня закоханих команда Run Ukraine знайшла пари, які познайомились завдяки бігу й не з чуток знають, як це #бігтиразом. Ми попросили їх відповісти на кілька запитань і розказати свої love story. Можливо, вони надихнуть тебе на спільне хобі з твоєю другою половинкою. 

Оля та Саша

 

 

Розкажіть історію вашого знайомства. Чи можете ви сказати, що вас познайомив біг?

Наша перша зустріч із Сашею відбулася півтора роки тому на літньому тренуванні Nike Run Club. Його неможливо було не помітити: високий, симпатичний та харизматичний пейсер клубу, завжди прийде на допомогу й дасть пораду — тому я одразу звернула на нього увагу. Але я дуже сором’язлива і тоді не наважилася навіть щось запитати. До цього я не бігала, тому бігунка з мене була така собі: «Невже він може звернути на мене увагу?!». Але це додавало додаткову мотивацію бігати та регулярно відвідувати клуб.

Йшов час, і приблизно через півроку ми з групою бігунів зібралися на традиційну ранкову каву після пробіжки. Там ми з Сашею вже познайомилися краще і почали дружити та проводити час в одній компанії. Тоді я, як типовий «бігун-новачок», робила багато помилок у тренуваннях: бігала хаотично, без плану, не звертаючи увагу на техніку бігу. Саша, як близький друг, завжди намагався спрямувати  мене на правильний шлях, поділитися своїм досвідом, а одного разу запропонував піти разом з компанією на тренування в манеж. Відтоді я почала по новому відкривати для себе біговий світ: із планом, дисципліною та певним розумінням, яких цілей я хочу досягти. А Саша став моїм тренером. 

Кожен вівторок та п’ятницю ми тренувалися в манежі, а в усі інші дні разом бігали в улюбленому клубі. Кожне тренування приносило подвійну дозу ендорфінів, і здавалося, що Оля закохалася😊 

Наближався перший старт в сезоні — Київський півмарафон 2019. Саша допомагав мені готуватися до старту, а за декілька днів взагалі приємно шокував мене, сказавши, що пробіжить цей півмарафон разом зі мною. Після цього мені дуже хотілось віддячити йому. Я знала, що він буде бігти старт в Берліні й поїде туди сам без компанії. Одразу ж захотілось підтримати його на старті та фініші половинки [21 км], яку він збирався пробігти на результат. Тому, не роздумуючи, я купила квитки на літак (було дуже-дуже страшно, адже до цього раніше ніколи сама не літала)  і полетіла до Берліна. Відтоді ми ще більше зблизилися і почали зустрічатися. 

 

Як ваше хобі впливає на ваші стосунки?

Усі знають, що біг і тренування приносять неймовірний заряд і задоволення, а коли ви все це можете розділити із своєю другою половинкою, то задоволення примножується у декілька разів. Завдяки спільному хобі, ми бачимося майже  щодня, але, не зважаючи на це, з кожним днем пізнаємо один одного все краще. Я дуже імпульсивна й емоційна, а Саша більш системний та обачливий — ці протилежні особливості допомагають нам знайти баланс як під час тренувань, так і в житті. 

 

Чи берете ви участь у стартах разом? Чи вам зручніше, коли хтось із вас біжить, а інший чекає на фініші?

Так, а якщо не беремо участь разом, то завжди підтримуємо один одного під час заходу, коли біжить хтось один.

Минулого року разом брали участь у забігах від Run Ukraine: Київському, Дніпровському й Одеському півмарафонах. Також взяли разом участь у трейловому забігу Salomon Cappadocia Ultra-Trail: Саша долав 63 км, а я — 38 км. Не встиг Саша пробігти свою дистанцію — через кілька хвилин фінішувала і я, зайнявши 1-е місце в абсолюті серед жінок. Це було неймовірне щастя — пробігти через фінішну стрічку й побачити свою другу половинку на фініші, потім камери, журналісти й знову щасливі очі Саші, адже він, як мій тренер, дуже хотів, щоб саме так все і вийшло 😊

Зовсім скоро будемо так само брати участь у півмарафоні в Лісабоні та Празі, будемо і бігти, і підтримувати один одного.

 

Якщо долаєте дистанцію разом, вам зручніше, коли кожен біжить у своєму темпі, або ж вам краще бігти пліч-о-пліч?

Насправді, все залежить від цілей стосовно певного забігу. Але так чи інакше, навіть якщо ви не біжите разом під час одного забігу, а кожен біжить на свій результат — це додаткова мотивація для тебе «потерпіти» та не здаватися, тому що ти розумієш — десь поруч біжить твоя друга половинка, якій також дуже важко. Варто лише подумати про це — одразу отримуєш додатковий стимул продовжувати та досягти фінішу якнайшвидше.

Оскільки Саша не тільки мій хлопець, але й тренер, я завжди мотивую себе під час складних забігів думками: «Так, Оля! Тебе на фініші чекає Саша, ти не можеш так просто здатися! Ти дійдеш до кінця!»

 

Чи плануєте спільне тренування на 14 лютого?

Так, звичайно! Тренуємося разом майже кожного дня, і 14 лютого не буде виключенням. Кожне спільне тренування — це немов свято 😊

 

Катерина та Ігор

 

Розкажіть історію вашого знайомства. Чи можете ви сказати, що вас познайомив біг?

Так, ми познайомилися на тренуванні бігового клубу Kuzin Team. Далі було декілька спільних виїздів на змагання по Україні та закордон. Стовідсотково нас познайомив біг.

 

Як ваше хобі впливає на ваші стосунки?

На нашу думку, мати спільне хобі — це тільки плюс для пари, адже є безліч тем для обговорення, які цікаві обом. І коли тобі треба прокинутись о 5 ранку, щоб встигнути пробігти свої 30 км, тебе розуміють.

 

Чи полюбляєте спільні тренування зі своєю другою половинкою? Чи вдається  тренуватись разом?

Ми майже весь час тренуємося разом. Це як один з варіантів проводити час удвох.

 

Чи берете ви участь у стартах разом? Чи вам зручніше, коли хтось із вас біжить, а інший чекає на фініші?

Разом пробігли два марафони та купу менших дистанцій. Зазвичай кожен з нас біжить своїм темпом, і ми зустрічаємось на фініші, але перший марафон Ігоря ми бігли пліч-о-пліч (для мене це був четвертий марафон, і я вирішила відкласти черговий “лічнік” та підтримати коханого). Із всіх моїх марафонів то був найкращий.

 

Якщо долаєте дистанцію разом, вам зручніше, коли кожен біжить у своєму темпі, або вам краще бігти пліч-о-пліч?

По-різному, залежить від цілей та бажання.

 

Чи плануєте спільне тренування на 14 лютого?

На жаль, 14 лютого не вийде провести тренування, адже на вечір запланований концерт. Але обов’язково пробіжимо стандартну недільну “двадцяточку” разом.

 

Тетяна та Ігор

 

Розкажіть історію вашого знайомства. Чи можете ви сказати, що вас познайомив біг?

Так, були спільні бігові друзі. Тобто нас познайомила бігова спільнота. Ми постійно зустрічались на різних бігових заходах. Були, звісно, й інші спортивні заходи, але в першу чергу — це дійсно був біг.

 

Як ваше хобі впливає на ваші стосунки?

Стосунки з ним тільки покращуються. Є спільні цілі, і ми їх разом досягаємо. Подорожуємо разом різними містами України (на забіги), маємо спільних бігових друзів. Не виникає суперечок, як провести вихідні, або куди поїхати.

 

Чи полюбляєте спільні тренування зі своєю другою половинкою? Чи вдається  тренуватись разом?

Майже завжди бігові тренування проводимо разом. Вечірні пробіжки, тощо. Але в мене ще є силові тренування, а у дружини є йога — це вже окремо. 

 

Чи берете ви участь у стартах разом? Чи вам зручніше, коли хтось із вас біжить, а інший чекає на фініші?

Майже завжди разом беремо участь у забігах-змаганнях. Приємно, коли в тебе завжди є компаньон і підтримка.

 

Якщо долаєте дистанцію разом, вам зручніше, коли кожен біжить у своєму темпі, або вам краще бігти пліч-о-пліч?

По-різному. Я бігаю трішки швидше і на більш довгі дистанції, тому наші старти в різний час. Але десь 20 % стартів ми біжимо разом.

 

Чи плануєте спільне тренування на 14 лютого?

Так, плануємо. Nike [біговий клуб] проводить тренування, присвячене Дню всіх закоханих.