• Офіційний водний партнер

Для ЗМІ

25.11.2019

У Києві нагородили переможців Run Ukraine Running League 2019

Переможцями Бігової Ліги Run Ukraine Running League 2019 в абсолюті стали Надія Воронченко та Андрій Лапко. Минулої суботи в Києві нагородили переможців Бігової Ліги в абсолюті, вікових та професійних категоріях, а також команди-переможці у естафетному та командному заліках.

Переможницею Run Ukraine Running League 2019 в абсолюті серед жінок стала 30-річна киянка Надія Воронченко, здобувши за сезон 27 253 очки. У 2017 році вона вже ставала переможницею Бігової Ліги – тоді головним призом стала участь у Празькому марафоні. Цього року вона цілилася на перемогу від самого початку бігового сезону, і на кожному біговому заходу виходила на п’єдестал пошани.

Надія Воронченко здобула впевнену перемогу в Біговій Лізі, відірвавшись від Інни Сташко, яка посіла другу сходинку, на понад 900 очок. Як переможниця Run Ukraine Running League, вона отримала сертифікат на 20 000 гривень.

Серед чоловіків переможцем став 32-річний Андрій Лапко з Івано-Франківська, який ще на початку бігового сезону не планував участі в усіх забігах Run Ukraine Running League 2019. Але зрозумівши, що за підсумками перших етапів він очолив рейтинг, продовжив боротьбу, і навіть відмовився від участі в Чемпіонаті України з гірського бігу – адже старти припадали на ті ж дні. Упродовж сезону він впевнено утримував першу позицію в рейтингу, не даючи іншим бігунам шансу.

Андрій Лапко упродовж сезону здобув 27 390 очок – майже на 1000 більше, ніж Ігор Саханда, який посів друге місце. Він також отримав призовий сертифікат на 20 000 гривень.

Також сертифікатами на 10 000 гривень були нагороджені команда – переможець в категорії 4х21 км Kryvbas RUN & ROLL 1 і команда – переможець естафет 3х5+6.0975 км ДЕКА.

Пам’ятні призи отримали Марія Завертайло та Дмитро Одинець – переможці у віковій категорії 18-22 роки, а також переможці серед чоловіків та жінок у 39 професійних категоріях.

Упродовж сезону учасники та гості заходів Run Ukraine могли взяти участь у розіграші від автомобільного партнера – Run with Suzuki, сфотографувавшись у спеціальній фотозоні та виклавши фото у соціальних мережах. Головний приз – поїздку до Барселони та участь у забігу eDreams Mitja Marató de Barcelona 2020 виграла Ярослава Барішполець. Подарунок включатиме авіапереліт, проживання та реєстрацію на забіг.

Бігова Ліга Run Ukraine Running League у 2019 році об’єднала шість стартів у п’яти містах України: півмарафони у Дніпрі, Львові, Одесі, Запоріжжі та Київський марафон.