• Партнер дитячих стартів
 • Офіційний партнер
 • Партнер дистанції 5 км
 • Партнер дистанції 21 км
 • Партнери
 • Генеральний медіапартнер
 • Офіційний автомобільний партнер
 • Генеральний партнер
 • Спонсор дистанції 10км
 • Офіційний хронометрист
 • Під патронатом
 • Cпортивний партнер
 • Страховий партнер
 • Організатор
 • Офіційний водний партнер
 • Офіційний партнер

Новини

13.04.2018

Уляна Пчолкіна: «Кожній перерахованій гривні раділа, як дитина»

 

Компанія Run Ukraine, організатор 8th Nova Poshta Kyiv Half Marathon, Українська біржа благодійності та Благодійний фонд Таблеточки пропонують усім бажаючим долучитися до ініціативи – весняного фандрайзинг марафону “Фандрайзинг марафон -2018. Київ” . Його учасники-фандрайзери будуть збирати кошти на підтримку різних проектів від 15-ти благодійних фондів та організацій.

 

Фандрайзер Уляна Пчолкіна братиме участь у півмарафоні від ГО «Відчуй». Це організаційне об’єднання громадян із порушеннями слуху. Його місія – захист їхніх інтересів, їх інтеграція у суспільстві, сприяння у забезпеченні соціально-трудової та медичної реабілітації, задоволення та захист законних, соціальних, економічних, творчих, вікових, національно-культурних, спортивних та інших інтересів.

 

– Як давно ви співпрацюєте із фондом «Відчуй»? Чи брали участь в інших благодійних заходах? – цікавимося у Уляни.

– Дивлячись, що розуміти під словом «співпраця». Ми давно знайомі з цим фондом, і його діяльність мені завжди була близькою, зрозумілою і прозорою. В проектах я участі не брала, але ми завжди поряд і готові підставити плече один одному. Минулого року, ми записували привітання учасникам табору для дітей, з тих пір і почалася наша дружба.

 

– Окрім того, що ви – телеведуча, перша чемпіонка світу з карате, ви ще займаєтеся суспільною діяльністю. Що саме подобається у цій сфері, які проекти найбільше запам’яталися?

– Моя громадська діяльність почалася у 2007 році, після табору активної реабілітації. Це те, чим я живу далі, чим горить моє серце. Всеукраїнська громадська організація «Група активної реабілітації», вже понад 26 років проводить табори для людей, які отримали травму хребта і в наслідок цього пересуваються на кріслі колісному. В таборах ми на власному прикладі вчимо людей жити далі, допомагаємо оволодіти  навичкам у нових  життєвих обставинах. Громадських проектів було багато і попереду ще не один. Тому, щось виокремити складно.

 

– Що надихнуло вас взяти участь у 8th Nova Poshta Kyiv Half Marathon? Долатимете дистанцію вперше?

– Ні, це не перший мій благодійний забіг. Робити добро просто. А участь у півмарафоні – лише один зі способів, зробити наш світ кращим. Закликаю всіх, взяти участь у благодійному забігу. По-перше, це просто – всього 2 кілометри. По-друге, допомагати іншим через забіг – користь не лише для фізичного здоров`я, а й для емоційного!

 

– Пересування на візку не завадило вам стати чемпіонкою світу з карате, у бігу також плануєте досягти успіхів?

– Візок не заважає мені ні в чому. Це – виключно засіб пересування! Думаю, позмагаємося, адже на колесах я швидше (посміхається)

 

– Ви представляєте фонд «Відчуй», чому обрали саме об’єднання громадян із порушеннями слуху?

– Як я вже казала, ми давно знайомі, і я вірю в цей табір, в його місію і діяльність фонду «Відчуй». Як це бути обмеженим у своєму виборі через перешкоди у суспільстві, я знаю на власному досвіді. Тому, я хочу, аби бар’єрів ставало все менше, і обмеження зникали. Перш за все, в наших головах.

 

– На що саме збираєте кошти під час благодійного забігу, і яку суму ще залишилося зібрати?

– Моя сума вже зібрана і я хочу подякувати кожному, хто підтримав мене у зборі коштів на табір! Кожного разу маю можливість впевнитися, що навкруги багато хороших, щирих і щедрих людей! Наприклад, половину суми збору, пожертвував мій сусід. Він просто побачив в Фейсбуці мій пост і одразу відгукнувся! Нехай кожному, хто небайдужий до інших, повертається добро помноженим! Кожен репост я бачила, кожній гривні раділа, як дитина!

 

– Розкажіть детальніше про табір, для чого він призначений, у чому полягає його допомога?

– ГО «Відчуй» разом з українським місіонерським товариством «Світло на Сході» уже п’ятий рік поспіль проводить унікальний інклюзивний наметовий табір для дітей з порушеннями слуху, дітей з малозабезпечених сімей та просто активних підлітків. Наметовий табір є нестаціонарним тимчасовим оздоровчим закладом, який призначений для оздоровлення і організованого відпочинку в природних умовах дітей та молоді. Діти та підлітки, котрі не чують, зазвичай не лише навчаються в спеціальних школах-інтернатах, а й здебільшого проживають у стінах школи всі шкільні роки. Таким чином підлітки знаходяться в штучній соціальній резервації, адже постійно спілкуються лише з «собі подібними» – людьми, які володіють жестовою мовою.

В таборі діти мають можливість поспілкуватися, дізнатися більше одне про одного, знайти спільну мову. Ми маємо турбуватися, аби наші діти зростали без стереотипів і будувати для них рівне майбутнє.

 

– Хто вас підтримує у ваших соціальних та благодійних ініціативах?

– Моя постійна підтримка і опора – мій чоловік Віталій! Яку б шалену ідею я не задумала, завжди знаходжу його сильне плече поряд і розуміння важливості справи.

 

– Що для вас здоровий спосіб життя? Чи самі правильно харчуєтеся та займаєтеся спортом?

– Наразі, я пішла з професійного спорту і займаюся виключно для себе, підтримую форму. До харчування ставлюся дуже обережно і завжди консультуюся з лікарями, які радять, як правильно харчуватися в певні моменти. Я не є прихильником мейн стрімів і популярних дієт. Перед тим, як «сісти» на якусь певну дієту чи детокс, я вивчаю кожну складову і всі наслідки. Можу сказати, що поки у мене є лише одна система очищення організму, під пильним наглядом нутріциолога.