• Партнер дитячих стартів
 • Офіційний партнер
 • Партнер дистанції 5 км
 • Партнер дистанції 21 км
 • Партнери
 • Генеральний медіапартнер
 • Офіційний автомобільний партнер
 • Генеральний партнер
 • Спонсор дистанції 10км
 • Офіційний хронометрист
 • Під патронатом
 • Cпортивний партнер
 • Страховий партнер
 • Організатор
 • Офіційний водний партнер
 • Офіційний партнер

Для ЗМІ

02.03.2018

Відбулась презентація нового сезону Run Ukraine Running League 2018!

28 лютого у столичному конференц-залі Klitschko Expo відбулась презентація нового бігового сезону Run Ukraine Running League 2018!
Цього року Run Ukraine Running League складається з 7 бігових заходів, які організовує Run Ukraine, у п’яти містах:

22 квітня – 8th Nova Poshta Kyiv Half Marathon
20 травня – 2rd Interpipe Dnipro Half Marathon
10 червня – 3d Grand Prix Lviv Half Marathon
26 серпня – 3rd Odesa Half Marathon
9 вересня – Intersport RUN UA
07 жовтня – 9th Wizz Air Kyiv City Marathon
28 жовтня – 2nd Zaporizhstal Half Marathon

Усі півмарафони та марафон Ліги цього року отримали найвищу оцінку – 5 зірок від Європейської легкоатлетичної асоціації. Це найвищий рівень сертифікації та оцінювання, який розроблений провідними фахівцями Європи.

Київський пімарафон Nova Poshta Kyiv Half Marathon став першим біговим заходом в Україні, який отримав престижний статус IAAF BRONZE LABEL, що є свідченням високого рівня організації та відповідності світовим стандартам. На сьогодні у світі лише 32 бігові події мають BRONZE LABLE, а на пострядянському просторі цей статус мають лише два заходи: Minsk Half Marathon та Lattelecom Riga Marathon.

У цьому році вже втретє відбудуться бігові події в рамках Run Ukraine Running League, наша команда робить це заради того, щоб у кожного хто біжить з нами було більше енергії, більше руху, натхнення, мотивації і бажання ставити перед собою нові цілі. Дякую вам за довіру, що залишаєтеся з нами. До зустрічі на старті!“- розповідає Генеральний менеджер Run Ukraine Дмитро Черніцький.

У цьому році понад 38 тисяч любителів бігу з понад 50 країн світу зустрінуться на стартах у п’яти містах України: Києві, Дніпрі, Одесі, Львові та Запоріжжі.

Привітали з початком сезону Run Ukraine Running League 2018 за допомогою відеозвернень друзі Run Ukraine: українські спортсмени та публічні особи: Марічка Падалко, Анатолій Анатоліч, Іван Гешко та Вадим Гутцайт, а також іноземні: Пако Борао – Президент AIMS, Cвейн Арне Хансен – Президент Європейської Атлетичної Асоціації та Массімо Магнані – Технічний делегат IААF.

Run Ukraine, вітаю вас з презентацією нового сезону та презентацією всіх ваших заходів. Дуже важливо, що всі вони об’єднані в єдину Лігу. Бажаю вам ще більшої кількості учасників на стартах та проведення бігових заходів в кожному місті вашої величезної країни“,- привітав Президент Асоціації міжнародних марафонів і пробігів Пако Борао.

Долучитися до змагань Run Ukraine Running League зможе кожен охочий, обравши дистанцію відповідно до свого рівня підготовки: 2 км, 5 км, 21 км, а під час Київського марафону ще й 42 км. Дистанцію 10 км цього року вирішено замінити на естафети: 4×5 та 2х10.

Окрім драйву та духу змагань, учасники Ліги відкривають для себе новий образ країни, пізнають міста та їхню історію, знаходять друзів та однодумців з різних міст світу. У кожного бігуна – свої прагнення та цілі, але існує і об’єднуюча мета – головний приз: участь у ACEA Maratona di Roma 2019.

Цьому року фінішери головних дистанцій отримають медалі з оновленим дизайном, який базується на зображенні головного символу міста.

Бігові змагання – це не тільки невід’ємна частина активного життя, а й свідома громадянська позиція. Заходи Run Ukraine Running League 2018 дають можливість долучатися до вирішення соціальних проблем та пропонують участь у благодійних ініціативах. Зокрема, у 2018 році в рамках Nova Poshta Kyiv Half Marathon та Wizz Air Kyiv City Marathon відбудеться фандрайзинг марафон, що об’єднає десятки українських фондів та організацій для збору благодійних коштів. Партнер проекту – Українська біржа благодійності.

Цього року упродовж всіх бігових заходів Run Ukraine Running League 2018 всі охочі зможуть подолати благодійну дистанцію 2 км.

2 км – дистанція, що змінює життя. Життя тих, для кого це буде перший біговий досвід, тих, хто незважаючи на життєві обставини не здається і тих, хто прагне зробити добру справу! Кожен учасник благодійного забігу зробить кращим та добрішим не лише своє життя, а й життя тисяч українців. Цього року 50% від вартості стартового внеску підуть обладнання кабінету реабілітації ДУ Інституту травматології та ортопедії НАМН України. Лише у 2017му 3959 українців звернулось у заклад за допомогою, але єдиного центру реабілітації та після травм та операцій тут немає.

Серія бігових заходів розпочнеться 22 квітня щорічним Київським півмарафоном Nova Poshta Kyiv Half Marathon.

Наразі відкрита реєстрація на всі події Ліги окрім Intersport RUN UA.

Офіційні партнери Run Ukraine Running League 2018:
Офіційний спортивний партнер: Under Armour
Офіційний автомобільний партнер: Mitsubishi Motors
Офіційний хронометрист: Suunto
Організатор: Run Ukraine