• Партнер дитячих стартів
 • Офіційний партнер
 • Партнер дистанції 5 км
 • Партнер дистанції 21 км
 • Партнери
 • Генеральний медіапартнер
 • Офіційний автомобільний партнер
 • Генеральний партнер
 • Спонсор дистанції 10км
 • Офіційний хронометрист
 • Під патронатом
 • Cпортивний партнер
 • Страховий партнер
 • Організатор
 • Офіційний водний партнер
 • Офіційний партнер

Для ЗМІ

20.02.2017

Київський півмарафон Nova Poshta Kyiv Half Marathon отримав статус Чемпіонату України з півмарафону 2017

Вперше в рамках Київського міжнародного півмарафону Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2017 відбудеться чемпіонат України з бігу по шосе на дистанції 21,0975 км (півмарафон). Цього року захід відбудеться 9-го квітня і загалом збере більше 8000 учасників. Майже 3000 осіб вийдуть на старт головної дистанції – 21,0975 км, 50 з них –  професійні спортсмени, які боротимуться за титул чемпіона України з півмарафону 2017. Про це повідомляють організатори Київського півмарафону – компанія Run Ukraine.  

Проведення офіційного чемпіонату, участь у якому беруть кращі спортсмени України – це ще один знак якості Київського півмарафону та прояв довіри професійних спортсменів до нас як організаторів. Наші бігові заходи збирають широку аудиторію глядачів. Подібний формат поєднання офіційного бігового заходу з масовим дає змогу познайомити українців зі спортивними лідерами, справжніми професіоналами, які гідно представляють Україну на міжнародній спортивній арені.Тим самим ми робимо перший крок до реалізації важливої мети – проведення офіційного Чемпіонату світу з півмарафону у 2020 році”, – коментує генеральний менеджер Run Ukraine Дмитро Черніцький.

“Для «Нова пошта» підтримка бігового руху – це і соціальна інвестиція, і підтримка корпоративної культури водночас. Ми долучаємося до популяризації цього виду спорту як партнер та ініціатор бігових подій, і самі його активно практикуємо – серед працівників компанії багато півмарафонців. Біг є відображенням характеру компанії, яка за 16 років роботи на ринку доставки стала його лідером і трендсеттером. Постійний рух уперед, швидкість та сила – це про «Нова пошта», що цими характеристиками нагадує наполегливого спортсмена”, – каже PR директор «Нова пошта» Лілія Загребельна.

Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2017 – бігова подія міжнародного масштабу, яка об’єднує любителів бігу з різних міст України та світу. Федерація легкої атлетики України оцінила високий рівень організації попереднього Київського півмарафону, що стало визначальним у прийнятті рішення щодо проведення національного чемпіонату з півмарафону у 2017 році.  

“Проведення офіційного чемпіонату в рамках масового забігу –  традиція більшості європейських країн. Такий підхід доцільний для нас також, тому ми намагаємося його реалізувати. Це додасть видовищності офіційному змаганню. Водночас для організаторів масового забігу проведення національного чемпіонату – це елемент престижу. Окрім того, участь професійних атлетів у півмарафоні, де більшість бігунів є любителями, додасть нових барв змаганням”, – коментує президент Федерації легкої атлетики України Ігорь Гоцул.   

Загальний призовий фонд змагання – 146 000 грн.

Нагадуємо, траса півмарафону має міжнародний сертифікат відповідності AIMS, окрім того, Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2017 пройшов сертифікацію Європейської асоціації легкої атлетики і отримав найвищу оцінку якості – “5 зірок”. Це означає, що захід буде організовано за високими стандартами з відповідним рівнем безпеки та порядку. Для любителів бігу у цьому році в рамках бігової події заплановані чотири індивідуальні дистанції: 21,0975 км, 10 км, 5 км і 2 км. Також відбудуться естафетні та корпоративні змагання. Традиційно організатори пропонують маленьким учасникам вийти на дитячі старти: 1 000 м, 500 м і 100 м.

Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2017 відкриває серію заходів Run Ukraine Running League 2017, що об’єднує п’ять бігових змагань у чотирьох містах України. Це:

Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2017 відбудеться під патронатом Федерації легкої атлетики Києва та Київської міської адміністрації. Дізнатися більше про Київський півмарафон та зареєструватися можна на офіційному сайті kyivhalfmarathon.org.

Довідка

«Нова пошта» – заснована в 2001 році українська компанія, яка за 15 років стала лідером на ринку доставки та драйвером його розвитку. Мережа компанії складається з понад 2300 відділень по всій Україні. У 2016 році «Нова пошта» доставила близько 110 млн відправлень.

Отримувати та відправляти з «Нова пошта» легко. Компанія інформує клієнтів про статус посилок шляхом SMS, PUSH-повідомлень у мобільному додатку та сповіщень у месенджері Viber. У мобільному додатку компанії можна самостійно створювати експрес-накладні, завдяки чому час перебування у відділенні для оформлення доставки скорочується до кількох хвилин. У додатку «Нова пошта» можна відстежити посилку, замовити кур’єрський сервіс і знайти найближче відділення.

Компанія забезпечує необхідні умови для зручності клієнтів – відділення працюють на видачу 7 днів на тиждень, чергові відділення мають подовжений графік роботи, служба кур’єрської доставки працює 6 днів на тиждень (у містах-мільйонниках – без вихідних). «Нова пошта» – єдина на ринку доставки компанія, яка надає можливість перевірити відправлення перед тим, як оплатити його вартість.

Контакти для ЗМІ:

Дар’я Савченко

моб.тел: + 38067 209 57  54

email: [email protected]

Вікторія Веремієнко

моб.тел: +380 67 995 27 67

email: [email protected]